Bizden Haberler

TEM YERDEN ISITMA KOLLEKTÖRLERİ
29 January 2011
Paslanmaz Çelik Yerden Isıtma Kollektörleri
Pirinç Yerden Isıtma Kollektörleri
Çelik Yerden Isıtma Kollektörleri
2010 YILINDA BİTEN PROJELERİMİZ
29 January 2011
Royal City Evleri
Double Tree By Hilton Otel
Beştepe Camii
Orijin Petshop Merkez Binası
AHD İnşaat Martı Sitesi
Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu

 


  Wilo hidroforları, bireysel ve toplu yerleşim birimlerinin basınçlı su gereksinimi için hazırlanmış tam hijyenik, konforlu paket hidroforlardır. Villa, apartman ve siteler, hastane, okul ve iş merkezleri, otel, sosyal tesis ve tatil köyleri, mahalle, köy, kasaba ve uydu kentler, bahçe, park, sera ve çiftlikler, depo, rafineri, tersane, fabrika ve tesislerin içme, kullanma, proses, sulama ve yangın söndürme sularının basınçlandırılması gibi çeşitli uygulama alanlarına yönelik olarak değişik serilerde
hidroforlar mevcuttur.

Hidroforlar, gereken su debisine ve sistem basıncına uygun olacak şekilde, trifaze modellerde 1 ila 6 pompalı, monotaze modellerde bir veya iki pompalı olarak seçilebilirler. 
 
  H.. serisi

50 litre kapasiteli yatay tip bir genleşme deposu ve yatay milli, çok kademeli bir santrifüj pompa üzerine monte edilmiş basınç şalteri, bağlantı elemanları, kuru çalışmayı önleyici seviye flatörü ve çek valften oluşmaktadır. Tesisatın basıncı, basınç şalteri üzerinden ayarlanan alt ve üst basınçlar arasında tutulmaya çalışılır. Bu serilerdeki hidroforlar tesisat bağlantıları yapılıp fişi prize takıldığında çalışmaya hazır olarak teslim edilmektedir.
  F.. serisi

Yatay milli, çok kademeli bir santrifüj pompa üzerine monte edilmiş bir fluid control (hidromat) cihazından oluşan monotaze elektrik motorlu hidroforlardır. Kuru çalışmaya karşı kendinden korunmalı hidromatlı hidroforlarda bakım , ve ayar gerektiren kısımlar yoktur, işletimi problemsizdir.
  CO.. serisi

Bu serideki hidroforlar 1 ila 6 adet çok kademeli santrifüj pompa; mikro işlemci kontrollü bir kontrol panosu, ve diğer yardımcı aksamdan meydana gelmiştir.Islak rotorlu pompalarla üretilmiş Wilo hidroforları bir sirkülasyon pompası sessizliğinde çalışabilmektedir.
  COR.. serisi

1 ila 6 adet çok kademeli santrifüj pompa, frekans konvertör cihazı entegrasyonlu bir elektrik kontrol panosu ve bunların bir hidrofor sistemi olarak çalışabilmesi için gerekli diğer yardımcı aksamdan oluşmaktadır. Su kullanım şartlarına bağlı olarak değişen debi gereksinimi, hidrofor üzerindeki pompalardan birinin devir sayısı değiştirilerek karşılanmaktadır. Sabit basınçlı ve yüksek konforlu bir işletim gerçekleşir. Ayrıca önemli boyutlarda elektrik tasarrufu sağlanmakta, pompaların kullanım ömürleri uzamaktadır.
  Rotasyonlu işletim özelliği sayesinde, işletim süreleri pompalar arasında eşit olarak paylaştırılır.
Elektrik motorlarının aşırı yük ve blokaja, pompaların ise susuz çalışmaya karşı korunmaları tamamen mikroişlemci kontrolünde ve elektronik olarak gerçekleştirilmektedir.